Hydrofoil Mirage 2019

Řada F-ONE MIRAGE kitefoil je vyrobena ve třech velikostích, aby vyhovovala všem freeride a freestyle potřebám.
Tato křídla jsou velmi snadno ovladatelná a nabízejí plynulé zvednutí, snadné zatáčení a fantastickou stabilitu.

 • 3 velikosti pro všechny freeride a freestyle potřeby
 • Hladké zvednutí z vody, snadné zatáčení a fantastická stabilita
 • Dostatek kontroly a celkové ovladatelnosti

 

velikost
delka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
35 900 Kč 35 900 Kč 35 900 Kč 35 900 Kč 34 900 Kč 34 900 Kč 34 900 Kč 34 900 Kč 34 900 Kč 34 900 Kč 34 900 Kč 34 900 Kč od 34 900 Kč
Kategorie: FOIL
Záruka: 2 roky
Hydrofoil mirage 800 650x650
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Product video

 

Program

 
mirage
 

Popis

Rovný ve středu se zahnutými špičkami dolů, všechy tři velikosti sdílí podobný tvar, který poskytuje vynikající ovladatelnost a kontrolu nad jízdou. Jejich poměr (aspect ratio) je kompaktní, takže poskytuje více svobody v manévrech. Křídla mají tzv. twist distribution (aerodynamický tvar, který zvyšuje účinnost křídla) , která nejenom že pomáhá s levitací , ale také zlepšuje ovladatelnost výkonu křídla při hranění.

Pro udržení optimální kontroly stavíme tato křídla z carbonu "pre-preg" (viz níže). Větší velikosti mají také pěnové jádro, které je udržuje lehké. Všechny velikosti sdílejí stejnou kovovou vložku s konektorem FCD a jsou plně opracované CNC strojem pro silnou a dokonalou montáž.

Křídla MIRAGE se hodí pro všechny foily 2018 F-ONE a také do předchozích verzí. Křídla MIRAGE jsou dokonale vyvážená a jsou k dispozici ve větších rozměrech pro všechny úrovně jezdce a ve velikostech menších, které zaujmou hlavně profesionály.

 

Perfektní pro všechny kdo jen tak jezdí, nebo ostře řežou lajnu.

 

 

 • Mirage wing
   
  K dispozici jsou velikosti:
   

  650 cm2 – nejmenší velikost má také nejtenčí profil, který poskytuje opravdu pěkný skluz spolu s nekonečnou možností stoupání. Nejlepší kombinace pro rychlost a stoupání.

  800 cm2 – nejvšestrannější velikost řady nabízí dobré zvednutí, dobrý skluz a výbornou ovladatelnost.

  1 000 cm2 – největší model nabízí absolutní kontrolu rychlosti, brzké zvednutí a je skvělý při otáčkách s nízkou rychlostí. Lze použít i na foil Surf nebo SUP při jízdě na regulérních vlnách.

   
 • Alu masts 45 > 85 cm
   

  Hliníková noha F-ONE lze použít pro všechny disciplíny, kite, surf, sup a windsurfing. Profil je lisován s přesností hliníkového bloku 6063. Tvar jeho sekce těží z našich dlouholetých zkušeností v kitefoilingu, které poskytují nejlepší kluzný pocit při zachování síly a hmotnosti. Dodává se se dvěma nerezovými ocelovými vložkami helicoil ve spodní i horní části pro upevnění spojovacích dílů a je proto plně modulární. Hliníková noha může být použita se všemi hydrofoily v rozsahu a je velmi snadné skočit z jedné délky na druhou. Pro připojení k prknu je k dispozici řada dílů (Plate, KF, Deep KF, Tuttle).

   

 • Carbon masts 85 > 105 cm
   

  Stožáry F-ONE Carbon poskytují úžasný potenciál rychlosti s nejvyšší přesností za všech podmínek. 

  S jejich high-performance profilem, který se vyvíjí od 1,2 cm na dně až po 1,35 cm nahoře, poskytují tyto nohy špičkový výkon. Jejich propracovaná karbonová konstrukce PRE-PREG s jednorázovým výlisem zajišťuje, že tyto nohy splňují požadovanou na tuhost v kroutícím momentu a v ohybu, aby udržely kontrolu nad foilem v každém okamžiku a zejména při tvrdém hranění.
   

  Tloušťka: 12mm (bottom) / 13.5mm (top)
  Šířka: 110mm (bottom) / 135mm (top)

   

    
 • Stab C300
   

  Stabilizátor C300 je univerzální a progresivní a může být kombinován s jakýmikoliv předním křídlem.

   
 • Titan fuselage 60 Kite
   

  TITAN 60 je trup, který se připojuje na hliníkové nebo karbonové nohy F-ONE přes spojení TITAN.

   
 • Titan mast foot
   

  Patka TITAN je spojovací díl, díky kterému jsou hliníkové nohy F-ONE kompatibilní se všemi trupy a křídly TITAN.

   
  PRE-PREG
   

  U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

   

   

   

 

3D view