Hydrofoil Escape 2019

 
Toto křídlo Kitefoil je neuvěřitelně rychlé a klouže velice dobře. ESCAPE 510 nabízí vynikající rychlost a dokonalou kontrolu.

 

• Neuvěřitelný glide
• Úžasně rychlé
• Performance profile

Plocha: 510 cm?
Poměr: 6.8
Váha: 0.63kg

FW Escape 510 + Titan Fuselage 60 Kite + Stab C300 + Main Rod + Tools

delka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
33 900 Kč
Kategorie: FOIL
Záruka: 2 roky
Hydrofoil escape 510 650x650
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Product video

 

Program

 
 
escape
 

Popis

 

510 cm? - Je nejmenší křídlo našeho sortimentu.Méně plochy rovná se méně odporu.

Dodává fantastický pocit, že ve vodě sotva něco zbývá.
Prostor oblouku jsme rozložili velmi opatrně, abychom vytvořili velmi rázný, ale velmi účinný tvar. Spolu s profilem tenkého profilu je to opravdu to, co dělá toto křídlo tak příjemné při jízdě.

Oblouk křídla je také velmi rázný, aby poskytoval velmi ostré a přesné ovládání v přímé linii, ale také v obloucích, aby se dosáhlo vysoké výkonnosti.
A skutečně, ESCAPE 510 není jen přímočarý stroj, ale má také velký potenciál při zatáčení.

 

 • ESCAPE 510 Wing
   

  Křídlo pasuje se všemi foily 2018 F-ONE, ale také s našimi předchozími modely. Není to jen pro profesionály a většina lidí bude překvapena výkonem, kterého jsou schopny dosáhnout s ESCAPE 510. Jeho výkonnostní profil bude odpovídat středně pokročilým a pokročilým jezdcům, kteří chtějí křídlo, které jezdí rychle a bez námahy s dokonalou kontrolou.

  Profil byl přizpůsoben tak, aby poskytoval dostatek energie při jízdě up wind a aby nebyla omezena rychlost downwind. Díky plochému oblouku a twisted profilům je velmi tolerantní, a to i při jízdě kousek pod hladinou.

  Závodní křídlo těží ze stejné spolehlivé konstrukce v karbonovém jádru Pre-preg, které je vytvarováno přes uhlíkovou ocel pro maximální tuhost.

  Toto křídlo, vyvinuté našimi nejlepšími jezdci k tomu, aby nejrychleji objeli bojku proti větru a mířili co nejrychleji down wind, což toto křídlo dokazuje svým dominováním v soutěži.

   
 • Titan fuselage 60 Kite
   

  TITAN 60 je trup, který se připojuje na hliníkové nebo karbonové nohy F-ONE přes spojení TITAN.

   
 • Titan mast foot
   

  Patka TITAN je spojovací díl, díky kterému jsou hliníkové nohy F-ONE kompatibilní se všemi trupy a křídly TITAN.

   

 • Alu masts 45 > 85 cm
   

  Hliníková noha F-ONE lze použít pro všechny disciplíny, kite, surf, sup a windsurfing. Profil je lisován s přesností hliníkového bloku 6063. Tvar jeho sekce těží z našich dlouholetých zkušeností v kitefoilingu, které poskytují nejlepší kluzný pocit při zachování síly a hmotnosti. Dodává se se dvěma nerezovými ocelovými vložkami helicoil ve spodní i horní části pro upevnění spojovacích dílů a je proto plně modulární. Hliníková noha může být použita se všemi hydrofoily v rozsahu a je velmi snadné skočit z jedné délky na druhou. Pro připojení k prknu je k dispozici řada dílů (Plate, KF, Deep KF, Tuttle).

   

 • Carbon masts 85 > 105 cm
   

  Stožáry F-ONE Carbon poskytují úžasný potenciál rychlosti s nejvyšší přesností za všech podmínek. 

  S jejich high-performance profilem, který se vyvíjí od 1,2 cm na dně až po 1,35 cm nahoře, poskytují tyto nohy špičkový výkon. Jejich propracovaná karbonová konstrukce PRE-PREG s jednorázovým výlisem zajišťuje, že tyto nohy splňují požadovanou na tuhost v kroutícím momentu a v ohybu, aby udržely kontrolu nad foilem v každém okamžiku a zejména při tvrdém hranění.
   

  Tloušťka: 12mm (bottom) / 13.5mm (top)
  Šířka: 110mm (bottom) / 135mm (top)

   
 • Stab C300
   

  Stabilizátor C300 je univerzální a progresivní a může být kombinován s jakýmikoliv předním křídlem.

   

   

3D view