Foilboard Pocket 2020

Díky použití kompaktního tvaru jsme vyvinuli kompletní řadu desek s minimální délkou pro maximální zábavu. Fóliové desky POCKET nabízejí spoustu možností, jak si užít Foil a naučit se spostu druhů zatáček nebo manévrů.

Snadná manipulace
Neprůstřelná konstrukce
Velký Carving potenciál

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
13 900 Kč 14 900 Kč 15 500 Kč od 13 900 Kč
Kategorie: FOIL BOARD
Záruka: 2 roky
Pocket Foil 130 2
Novinka Tip
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Program

 

pocket program 2020

 

 

Popis

 

"Minimální velikost pro maximální zábavu!", To je mantra za těmito deskami. Zmenšením délky je možné výrazně rozšířit možnosti pro všechny druhy manévrů a také zlepšit vlastnosti při hranění.

Tato POCKET deska sdílí podobnou DNA, jako standardní provedení. Na dně nalezneme dvojitou konkávu a výrazné zkosení hran. Jejich obrys je přizpůsoben specificky tomuto velmi kompaktnímu tvaru, přičemž maximální šířka je nesená téměř celou délkou vpřed. To udržuje desky velmi snadné a přístupné všem středně pokročilým a pokročilým jezdcům.

 

Tato řada zahrnuje tři velikosti: 145 × 50 cm, 130 × 47 cm a 120 × 46 cm, pro všechny uživatele a jejich level. Všechny jsou vybaveny Full pad podložkou, inserty pro tři strapy (nejsou součástí) pro nohy a twin track kolejnicí pro maximální kompatibilitu.