Foilboard POCKET 130 TS 2020

Foilová deska F-ONE POCKET TS 130 je pravděpodobně nejhravější, nejsnadnější a nejodolnější deska, kterou můžete koupit.

 • Menší velikost má obrovský potenciál pro carving
 • Neprůstřelná konstrukce
 • Štíhlý design pro snadný start
 • Ideální pro freestyle a carving

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní
Značka: F-ONE
13 700 Kč
Kategorie: FOIL BOARD
Záruka: 2 roky
Zaměření: Foil
FoilBoard 130TS website 3
ZdarmaZdarma

Program

 

ts

 

 

Popis

 

"Minimální velikost pro maximální zábavu!", To je mantra za těmito deskami. Zmenšením délky je možné výrazně rozšířit možnosti pro všechny druhy manévrů a také zlepšit vlastnosti při hranění.

 

Konstrukce kolem vstřikovaného pěnového jádra s ochrannými vrchními a spodními vrstvami, 51 TS je připravena na celoživotní službu. Konstrukce hran ze speciálního materiálu chrání hrany desky, když je položena na bok spolu s foilem, zatímco jste na břehu.

 

Zkosené kolejnice, dvojitá konkáva, široký tvar vepředu, deska má všechny prvky, které usnadňují jízdu na vodě

Deska je vybavena pěnou EVA po celé palubě a má inserty pro 3 strapy. Na spodní straně je vybaven systémem Twin Track pro maximální kompatibilitu. S úžasným potenciálem pro všechny druhy triků nebo pro carving, je tento F-ONE POCKET TS 130 jasnou volbou pro velké množství jezdců, kteří si rádi hrají při foilingu.

 

 

 

 • Konstrukce horní vrstvy
  Materiál vrchní vrstvy je tenká, ale velmi pevná polymerní vrstva, která se aplikuje na kompozitní materiál jako konečná ochranná vrstva. S konstrukcí horní vrstvy jsou vlákna a pryskyřice tepelně lisovány kolem jádra spolu s horní vrstvou pro dosažení požadovaného tvaru s neprůstřelnou konstrukcí.

   

  Foilboard_51_Ts_0-1

 • TWIN-TRACKS

  Tento systém se šířkou 90 mm se stává průmyslovým standardem pro foil vybavení...

   

   

   
   
   
  Tento systém je kompatibilní se všemi hydrofoily s horním uchycením se 4 upevňovacími šrouby. Délka kolejí umožňuje upravit polohu nohy na desce tak, aby se dosáhlo preferovaného vyvážení.

 

3D view

 

FULL PADS - vrstva EVA pěny na palubě pro maximální pohodlí
Inserty pro přidání strapů
F-ONE foil sraps (možný doplněk)