WTF!? Next generation 2020

Protože vášeň a talent nečekají, udělali jsme WTF ?! speciálně pro děti. Obsahuje všechny stejné high-tech vychytávky jako populární WTF ?! a byl vyvinut, aby vám umožnil snadno provádět ty nejnáročnější triky.

  • Freestyle Youth Weapon s velkým popem
  • Úplná kontrola během hranění a přistání
  • Působivý komfort a stabilita
  • Super flex naladěný pro lehké jezdce
  • Uhlíkové pásky pro lepší tuhost
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–15 % 10 120 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
WTF NEXT GENERATION 2020 127 650x650
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –15 %

Product video

 

 

Program

program

Popis

Tato verze WTF ?! vychází z jiné formy, protože požadované vlastnosti se liší od standardní verze tak, aby odpovídaly potřebám mladých jezdců, kteří jsou menší a lehčí.

Aby byla deska lépe ovladatelná, byly rozměry hodně zmenšeny a tloušťka byla zredukována, aby se snížila váha. Rocker je mírný, aby generoval rychlost a přitom si deska udržovala neustálou kontrolu.

 

Naší revoluční technologií tvaru hrany HRD jsme u WTF udělali o krok dále, nejedná se o HRD hranu, ale něco jedinečného pro tuto desku. Vyšší, silnější kanálky pod nohama, nabízejí maximální zdvih a rovnováhu, zatímco ve středu desky a na špičkách je tenčí kolejnice pro lepší přilnavost.

Na spodní straně desky najdete V konkávu a tvarované hrany, které zlepšují hranění a odvod vody z desky. To pomůže s rychlostí a kontrolou po celou dobu, kdy jste na vodě. V konkáva také narušuje povrchové napětí vody, čímž jsou přistání hladší a kontrolovatelnější.

Vrch prkna je zcela plochý a to z dobrého důvodu. Nabízí lepší spojení s deskou pro vaše vázání bez ohledu na to, jakou značku si vyberete. To opět pomáhá s ovládáním a také usnadňuje připevnění jakéhokoliv vázání.

Jakmile jste na vodě, zjistíte, jakou rychlostí můžete jet a jak je jízda snadná. Pop se stává snadný bez ohledu na vaši rychlost nebo stav vody a vy si můžete být jisti, že máte dobrý odraz při každém zahranění. Přistání je hladké a WTF byl navržen tak, aby vám pomohl dokončit vaše triky s vyšší konzistencí než kdy předtím.

Deska je k dispozici ve dvou velikostech: 127 x 37cm a 139 x 38cm.

Deska je vybavena UNIBox finkami, které nabízejí lepší rychlost a lepší klouzání díky tenčímu profilu.

 

3D view