TRAX HRD Lite Tech 2019


TRAX má dlouho historii a patří mezi jedny z nejpopulárnějších twin tipů na trhu. Jedná se o prkno na freeride a freestyle s unikátní pocitem na vodě. Nabízí jak rychlost, tak i komfort. HRD kanálky hrají významnou roli v chování při jízdě a tím se odlišuje od všech ostatních.

  • Výborné freeride/freestyle prkno
  • HRD Rail technologie
  • Snadno ovladatelné - perfektní pro začátečníky stejně jako pro profíky
  • Hladká jízda v chopu
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–20 % 11 100 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
TT TRAX HRD Litetech 137 650x650
Tip
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –20 %

Product video

 

Program

Výstřižek_9

Popis

 

HRD konstrukce

HRD je speciální proces konstrukce, který umožňuje vyřezat kanálky boardu ve 3D. V délce prkna se nachází celkem tři kanálky. Uprostřed je tenký kanálek pro přilnavost a zlepšení schopnosti prkna stoupat.

Pod nohama kanál obrací a je zakřivený, stejně jako u surfových prken, čímž umožňuje prknu hladce projíždět v chopu a zlepšuje schopnost carvingu. Na okrajích prkna se kanálky opět zužují a dodávají prknu

vlastnosti potřebné pro vynikající pop.

 

LITE TECH

Lite Tech je exluzivní vlastností F-ONE boardů. Technologie byla patentovaná Rossignol Snowboards a spočívá v tom, že se do desky integruje TPU prvek, který umožňuje, aby světlo prošlo naskrz prknem.

Neposkytuje žádné výkonnostní výhody, ale vypadá fantasticky a pomůže vám vyniknout z davu na vodě. Je dostupný ve dvou grafických verzích pro ženy a pro muže. Mimo jiné Lite Tech vypadá neuvěřitelně na

fotografiích.

 

KONSTRUKCE

Konstrukce prkna je kombinací jednosměrných a biaxiálních vláken v úhlu 45 °, čímž je dosaženo nejlepší rovnováhy mezi flexí a tuhostí. Výsledkem je deska plná potenciálu a komfortu, kterou může jezdit každý.

 

VLASTNOSTI

Na vodě TRAX HRD Lite Tech nabízí hladkou a klidnou jízdu. HRD kanálky eliminují sprej a dodávají pocit pohodlí bez ohledu na vodní podmínky. Tuhost prkna byla vyladěna tak, aby poskytla optimální pop z vody.

Při následném dopadu vám umožňuje udržet si kontrolu kombinace širokého středu prkna a základ kanálů.

 

VÝKON

Oblibu mezi jezdci si prkno získalo především díky své univerzálnosti; je vhodné od úplných začátečníků až po freestyle experty. TRAX zvládne všechny podmínky od flatu až po chop. Zajezdíte si jako nikdo jiný.

 

3D view

 
 
 
 
Galerie
 
 
 
Sizes
 
 
trax