Trax HRD Carbon Series 2019

TRAX má dlouhou historii a patří mezi jedny z nejpopulárnějších twintipů na trhu. Jedná se o základní prkno na freeride a freestyle s unikátní pocitem na vodě. Nabízí rychlost i komfort a to s dřívějším skluzem. HRD Rail hraje významnou roli ve způsobu, jakým deska pracuje a odlišuje ji tak od všech ostatních.

 

  • Maximálně výkonné freeride/freestyle prkno
  • HRD Rail technologie
  • Snadno ovladatelné - perfektní pro začátečníky stejně jako pro profíky
  • Ultralehké s vynikající odezvou
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–30 % 12 900 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Trax HRD Carbon Series 2019 (Barva Zelená)
Akce Tip
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –30 %

Product video

 

Program

program carbon

 

Popis

 

HRD konstrukce

HRD je speciální proces konstrukce, který umožňuje tvarovat kanálky boardu do 3D. V délce prkna se nachází celkem tři kanálky. Uprostřed je tenký kanálek pro přilnavost a zlepšení schopnosti prkna stoupat.

Pod nohama se nachází kanálek obrácený a zakřivený, stejně jako u surfových prken, čímž umožňuje prknu hladce projíždět v chopu a zlepšuje schopnost carvingu. Na okrajích prkna se kanálky opět zužují a

dodávají prknu vlastnosti potřebné pro vynikající pop.

 

KARBONOVÁ ŘADA

CARBON SERIES využívá vysoce moderní technologii nanášení uhlíkových vláken po celé délce prkna. Výsledkem je mnohem nižší váha. Obrovský váhový rozdíl pocítíte na vodě hlavně při tricích, které můžete posunout o rotaci dále.. Mimo to je prkno díky karbonová konstrukci velmi citlivé, reaguje přesně na všechny jezdcovi požadavky.

 

VÝKON

TRAX  HRD  Carbon Series poskytuje okamžitý pocit rychlosti a výkonu, HRD kanálky eliminují sprej a dodávají pocit pohodlí bez ohledu na vodní podmínky. Dokonalý pop z vody je zajištěn tuhostí prkna, která

byla vyladěna vlastnostmi uhlíkových vláken. Při následném dopadu vám umožňuje udržet si kontrolu kombinace širokého tvaru a vodicích kanálků.

Oblibu mezi jezdci si prkno získalo především díky své univerzálnosti; je vhodné od úplných začátečníků až po freestyle experty. TRAX zvládne všechny podmínky od flatu až po chop. Zajezděte si jako nikdo jiný!

 

3D view