Trax ESL

TRAX ESL je hlavně o zábavě na vodě!

  • Brzký skluz
  • Snadné a výkonné
  • Super hladká jízda
  • Maximální komfort a pop díky Bi-axiální konstrukci
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–30 % 7 000 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
TT TRAX ESL 135 650x650
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –30 %

Product video

 

Program

Výstřižek_13

Popis

 

TRAX ESL je hlavně o zábavě na vodě!

 

Tato nová deska je založena na dlouhém TRAX dědictví a implementuje některé z nejnovějších myšlenek vyvinutých na WTF?! aby nabídlo jedinečnou kombinaci pohodlí, výkonů a snadné jízdy.

Stage rocker je navržen, aby se zajistilo, že deska nabízí včasný skluz a udržuje legendární hladkou jízdu, což je skutečný podpis TRAXu.
Rocker je rozdělen na tři různé etapy s plochou částí ve středu, což je klíčové pro dosažení dobrého úhlu proti větru a rychlé jízdě po vodě. Přechod mezi střední částí a špičkami byl inspirován WTF ?! rocker aby nabídnul opravdu dobrý pop.

Spodní tvar má hluboké dvojité konkávy a některé kanály na špičkách prkna. Oba jsou docela efektivní při poskytování prvotřídní přilnavosti a kontroly desky. Dvojitá konkáva je skutečně hlavním hnacím motorem pro celkový komfort desky a jeho stabilitu.

Kanálky na spodu prkna jsou inspirovány HRD, s vyššími částmi v oblasti nohou pro lepší vztlak a rovnováhu a tenké všude jinde, aby získaly snadné hranění.

Vrchní část desky je zvýšena pro větší jednoduchost a lepší kontakt mezi vázáním a deskou. 3D práce v prostřední části, další dědictví TRAX, pomáhá udržovat centrum desky s důrazem na větší přesnost a kontrolu při jízdě.

Na vodě deska zapůsobí tím, jak hladká je jízda. Všechno vám připadá snadné a naprosto intuitivní.Hladká jízda, solidní pop a snadné přistání charakterizují tento dobře vyvážený tvar.

TRAX ESL je k dispozici ve dvou velikostech 134x40cm a 135x42cm, které se hodí pro širokou škálu uživatelů. Podíly tvaru jsou inspirovány nejnovějšími vývojovými trendy v oblasti freestyle.

Deska je vybavena UNIBox finkami, které nabízejí lepší rychlost a lepší klouzání díky tenčímu profilu.

 

3D view