Slice Flex Convertible 2019

Equipped with twin US tracks the SLICE FLEX CONVERTIBLE is a fantastic all in 1 board: The compact dimensions, parallel outline and thin rails of the SLICE make its shape a perfect match as a foiling board. Easy to handle, the Slice delivers a smooth ride even when the boards occasionally hits the water. Freestyle, Wave, Cruising and Foiling, the SLICE FLEX CONVERTIBLE can really do it all!

Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
–30 % 20 900 Kč
Kategorie: BOARDS
Foilboard kite slice flex convertible 650x650
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –30 %

Product video

slice conv

DESIGN

Deska má rovnější rocker stejně jako tvar prkna, který se zužuje do winger tailu, aby zvýšil svoji schopnost manévrování. Useknutá špička prkna snižuje délku na minimum a vy máte na výběr ze dvou velikostí. 5’3” je perfektní pro ridery přes 75kg, kteří normálně jezdí ekvivalent klasického prkna okolo 5’8”, zatímco 5’1” je ideální pro menší jezdce.

Freestyle je hlavně o kontrole pohybu, popu a dopadu:

Objem a tloušťka desky Slice byly ušity na míru pro kiting, aby zajistili co nejvyšší možnou výkonnost tohoto prkna.
Naspodu prkna můžete najít single konkávu s centrálním kanálkem, který byl rozšířen a vede po celé délce prkna, aby zvýšil směrovou stabilitu.

Hrany byly ponechány tenké, aby šlo lépe hranit, ale také abychom zlepšili pop, což usnadňuje freestyle tricky. Zřetelný výstupek na rocker line v zadní části prkna byl zdůrazněn, pro zvýšení popu prkna.

Špička je trochu vytažena, aby pomohla při přistání, zatímco dlouhý kanál poskytuje stabilitu.Board přináší spoustu rychlosti jak na rovné vodě, tak na triky ale také na vlnách. Rovnější rocker zajišťuje, aby se prkno dostalo přes pěnu do vln, kdežto tenké hrany a protáhlý tail prkna dělá prkno dynamičtější a točivější.

Thruster fins nabízí maximální univerzálnost v širokém spektru podmínek a zároveň usnadňuje použití desky.

PROGRAM

SLICE je nejvhodnější pro malé a střední vlny a vyniká, když jsou podmínky ONSHORE, a vlny nejsou příliš silné. Zvýšená rychlost nabízená deskou vám umožňuje sjíždět vlnu, aniž byste spoléhali na její sílu.
Pro strapless jízdu kompaktní rozměry umožňují velmi snadné ovládání desky ve vzduchu. Dokonce základní skoky jsou jednodušší, s širokým postojem je pop snadný a odpouštějící deska vám pomůže zlepšit se neuvěřitelně rychle.
Modul SLICE přepne vaši úroveň na režim "rychlý posun"!

SLICE FLEX využívá konstrukci z pěny HD, kde byla zdůrazněna schopnost flexe desky, aby poskytla výjimečný komfort a úžasný pocit ve vlnách. Postavena s HD pěnou různých hustot společně se skelnými vlákny a epoxidovou pryskyřicí, tato konstrukce také obsahuje výztuhy pro větší trvanlivost. Komfort při jízdě dále zvyšují tlumiče nárazů a full pad podložka. Dodává se se sadou F-ONE FLOW RTM finek.

SLICE FLEX CONVERTIBLE

díky vybavení kolejnicí twin US tracks je SLICE FLEX CONVERTIBLE fantastický all in 1 board. Kompaktní rozměry, stejně jako tvar a tenké kolejnice ze SLICE skvělý foil board. Jednoduše zvládatelný Slice zajišťuje plynulou jízdu, i když deska občas zasáhne vodu. Freestyle, Wave, Cruise a Foiling, SLICE CONVERTIBLE opravdu může dělat vše!