Slice ESL 2019

SLICE je navržen pro nejlepoší freestyle ridery! Je zároveň jednoduchý a inutitivní board, který se chová skvěle i na vlnách. Stojí venku z davu většiny tvarů kompaktních tvarů, Slice je připravený tě odfoknout, díky své univerzálnosti a jednoduchosti.  

  • Strapless Freestyle zbraň
  • Brzký skluz a vynikající pop
  • Ovladatelný během air triků
  • Fantastický na onshore vlnách
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–30 % 14 000 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
slice esl 4 650x650
Akce
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –30 %

Product video

Program

 
 
slice esl
 

Popis

DESIGN

Deska má rovnější rocker stejně jako tvar prkna, který se zužuje do winger tailu, aby zvýšil svoji schopnost manévrování. Useknutá špička prkna snižuje délku na minimum a vy máte na výběr ze dvou velikostí. 5’3” je perfektní pro ridery přes 75kg, kteří normálně jezdí ekvivalent klasického prkna okolo 5’8”, zatímco 5’1” je ideální pro menší jezdce.

 

Freestyle je hlavně o kontrole pohybu, popu a dopadu:

Objem a tloušťka desky Slice byly ušity na míru pro kiting, aby zajistili co nejvyšší možnou výkonnost tohoto prkna.
Naspodu prkna můžete najít single konkávu s centrálním kanálkem, který byl rozšířen a vede po celé délce prkna, aby zvýšil směrovou stabilitu. 

Hrany byly ponechány tenké, aby šlo lépe hranit, ale také abychom zlepšili pop, což usnadňuje freestyle tricky. Zřetelný výstupek na rocker line v zadní části prkna byl zdůrazněn, pro zvýšení popu prkna.

Špička je trochu vytažena, aby pomohla při přistání, zatímco dlouhý kanál poskytuje stabilitu.Board přináší spoustu rychlosti jak na rovné vodě, tak na triky ale také na vlnách. Rovnější rocker zajišťuje, aby se prkno dostalo přes pěnu do vln, kdežto tenké hrany a protáhlý tail prkna dělá prkno dynamičtější a točivější. 

Thruster fins nabízí maximální univerzálnost v širokém spektru podmínek a zároveň usnadňuje použití desky.


PROGRAM


SLICE je nejvhodnější pro malé a střední vlny a vyniká, když jsou podmínky ONSHORE, a vlny nejsou příliš silné. Zvýšená rychlost nabízená deskou vám umožňuje sjíždět vlnu, aniž byste spoléhali na její sílu.
Pro strapless jízdu kompaktní rozměry umožňují velmi snadné ovládání desky ve vzduchu. Dokonce základní skoky jsou jednodušší, s širokým postojem je pop snadný a odpouštějící deska vám pomůže zlepšit se neuvěřitelně rychle.
Modul SLICE přepne vaši úroveň na režim "rychlý posun"!

SLICE FLEX využívá konstrukci z pěny HD, kde byla zdůrazněna schopnost flexe desky, aby poskytla výjimečný komfort a úžasný pocit ve vlnách. Postavena s HD pěnou různých hustot společně se skelnými vlákny a epoxidovou pryskyřicí, tato konstrukce také obsahuje výztuhy pro větší trvanlivost. Komfort při jízdě dále zvyšují tlumiče nárazů a full pad podložka. Dodává se se sadou F-ONE FLOW RTM finek.

The SLICE ESL 

SLICE ESL využívá plnou konstrukci bambusu a nabízí tak působivý potenciál tvaru Slice v jednoduchém balení s vynikajícími vlastnostmi. Vyrobeno s dvěma vrstvami bambusu na palubě pro odolnost. Boardy jsou dodávány pouze se zadním padem pro ty, kteří chtějí cítit pocit z originálního surfboardu. Vybaven inserty pro strapy a se třemi kastlíky pro finy. MITU ESL je dodávána se sadou thruster fins a je možnost přidat volitelnou přední pad podložku

 

 

FULL BAMBOO

Bambusové vlákna jsou vysoce odolné a opravdu lehké. Konstrukce FULL BAMBOO využívá přirozené vlastnosti bambusových dýh umístěných mezi vrstvami skelných vláken a vytváří tak silnou, trvanlivou, lehkou skořápku pro celou desku (palubu i dno)

DOUBLE BAMBOO DECK

Extra vrstva bambusu (DOUBLE BAMBOO DECK) se nachází v oblasti postojů, aby se paluba stala ještě odolnější vůči tvrdým nárazům a klepnutím. To vede k lehkým, silným a citlivým boardům, které si můžete dlouho užívat.

 

3D view