SLICE Carbon Comp' Series 2020

  • All-out strapless freestyle stroj
  • Lehký, kompaktní tvar a vyvážený obrys
  • Snadný a intuitivní pop
  • Snížená tloušťka pro lepší ovládání a nižší hmotnost
  • Fantastická kontrola během skoků a hladké přistání
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
32 500 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
SLICE Carbon Comp 2020 51 650x650
Novinka
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Product video

Program

 
 
size carbon slice
 

Popis

 

PROGRAM

Série Slice vznikla jako všestranná deska pro strapless freestyle i wave.. Všestrannost pro jízdu na malých vlnách je stále velmi velká, protože je součástí veškeré DNA produktu F-ONE, ale konstrukční parametry „carbon comp series“ byly pod přísným sledováním Mitu Monteiro a Camille Delannoy významně tlačeny k závodění ve strapless freestyle, což prokázali na světovém turné.

VÝVOJ

V letošním roce jsme si ponechali stejný paralelní obrys, ale s přímým přechodem ke konci desky, aby jsme získali snazší pop.
Rovnější rocker nabízí větší rychlost, aby poslala do popu více energie.  Tvar zádi zůstává nezměněn, aby se zachovala stejná lehkost odrazu z popu.
Hlubší centrální kanál na dně, který také obsahuje centrální V kanály, pracuje mnohem lépe. Výsledkem je lepší kontrola před odesláním skoku a plynulejší a bezpečnější přistání.
Zmenšili jsme tloušťku, abychom zlepšili kontrolu za všech okolností a získali jsme také nižší hmotnosti.

NA VODĚ

Paralelní hrany a hluboký kanál zajišťují hladkou jízdu se spoustou kontroly. Přilnavost při hraně proti směru větru nebo před popem je prvotřídní.

Deska je rychlá s prudkým zrychlením. Je snadné generovat vysokou rychlost  před nabitím do triku, aby jste se dostali výše. Výrazný kop na zadním rockeru prkna dělá pop velmi intuitivní, protože deska se snadno otáčí kolem tohoto otočného bodu.

Ve vzduchu se deska drží na nohou se spoustou kontroly díky lehkému a kompaktnímu tvaru
Přistání je mimořádně plynulé a bezpečné díky hlubokému centrálnímu kanálu, který obsahuje ostré linie a centrální konkávu V. 

S malými vlnami nebo pěnou se deska rychle rozjíždí, udržuje hybnost a navzdory špatným podmínkám umožňuje ostré zatáčky a skoky.

KONSTRUKCE

SLICE CARBON COMP SERIES používá pěnovou karbonovou konstrukci HD se dvěma výstuhami paluby, které kombinují odolnost a mimořádně nízkou hmotnost, které jsou potřebné na konkurenční úrovni.

Vystužovače paluby posilují palubu, aniž by na desce přidávaly tuhost. Karbon se používá se sendvičovou konstrukcí kolem jádra k dosažení nejlepších mechanických vlastností.

Deska je vybavena full pad a je dodávána se sadou F-ONE FLOW fins. Je připraven uspokojit i ty nejnáročnější jezdce a skutečně splňuje všechna očekávání jako dokonalý strapless freestyle board.

 

3D view