Slice Carbon

SLICE je navržen pro nejlepoší freestyle ridery! Je zároveň jednoduchý a inutitivní, ale také se chová skvěle i na vlnách. Stojí venku z davu většiny tvarů kompaktních boardů, Slice je připravený tě odfoknout, díky své univerzálnosti a jednoduchosti.  

  • Strapless Freestyle zbraň
  • Brzký skluz a vynikající pop
  • Ovladatelný během air triků
  • Fantastický na onshore vlnách
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–30 % 23 600 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
slice carbon series 5 650x650
Akce
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –30 %

Product video

Program

 
slice carbon
 

Technical Specifications

DESIGN

Deska má rovnější rocker stejně jako tvar prkna, který se zužuje do winger tailu, aby zvýšil svoji schopnost manévrování. Useknutá špička prkna snižuje délku na minimum a vy máte na výběr ze dvou velikostí. 5’3” je perfektní pro ridery přes 75kg, kteří normálně jezdí ekvivalent klasického prkna okolo 5’8”, zatímco 5’1” je ideální pro menší jezdce.

 

Freestyle je hlavně o kontrole pohybu, popu a dopadu:

Objem a tloušťka desky Slice byly ušity na míru pro kiting, aby zajistili co nejvyšší možnou výkonnost tohoto prkna.
Naspodu prkna můžete najít single konkávu s centrálním kanálkem, který byl rozšířen a vede po celé délce prkna, aby zvýšil směrovou stabilitu. 

Hrany byly ponechány tenké, aby šlo lépe hranit, ale také abychom zlepšili pop, což usnadňuje freestyle tricky. Zřetelný výstupek na rocker line v zadní části prkna byl zdůrazněn, pro zvýšení popu prkna.

Špička je trochu vytažena, aby pomohla při přistání, zatímco dlouhý kanál poskytuje stabilitu.Board přináší spoustu rychlosti jak na rovné vodě, tak na triky ale také na vlnách. Rovnější rocker zajišťuje, aby se prkno dostalo přes pěnu do vln, kdežto tenké hrany a protáhlý tail prkna dělá prkno dynamičtější a točivější. 

Thruster fins nabízí maximální univerzálnost v širokém spektru podmínek a zároveň usnadňuje použití desky.


PROGRAM


SLICE je nejvhodnější pro malé a střední vlny a vyniká, když jsou podmínky ONSHORE, a vlny nejsou příliš silné. Zvýšená rychlost nabízená deskou vám umožňuje sjíždět vlnu, aniž byste spoléhali na její sílu.
Pro strapless jízdu kompaktní rozměry umožňují velmi snadné ovládání desky ve vzduchu. Dokonce základní skoky jsou jednodušší, s širokým postojem je pop snadný a odpouštějící deska vám pomůže zlepšit se neuvěřitelně rychle.
Modul SLICE přepne vaši úroveň na režim "rychlý posun"!

SLICE FLEX využívá konstrukci z pěny HD, kde byla zdůrazněna schopnost flexe desky, aby poskytla výjimečný komfort a úžasný pocit ve vlnách. Postavena s HD pěnou různých hustot společně se skelnými vlákny a epoxidovou pryskyřicí, tato konstrukce také obsahuje výztuhy pro větší trvanlivost. Komfort při jízdě dále zvyšují tlumiče nárazů a full pad podložka. Dodává se se sadou F-ONE FLOW RTM finek.

 

SLICE CARBON

SLICE CARBON využívá konstrukci z HD pěny a carbonu, kde použití uhlíkových vláken umožňuje lehčí konstrukci, a tím i lehčí desku, která vám umožní posunout vaši strapless jízdu na další level. Míchání HD pěny s 45 ° biaxiálními uhlíkovými vlákny a některými nosníky pro dlouhou životnost jsme navrhli desku, která uspokojí i ty nejnáročnější jezdce.

Vybavený třemi Future boxy, do kterých dostanete v balení sadu F-ONE FLOW RTM. Využitím své nízké hmotnosti opravdu splňuje všechny očekávání jako nejvyšší deska freestyle.

 

 

HD FOAM CARBON COMPOSITE
 

Tato sandwich konstrukce (pěna s vysokou hustotou + sklolaminát + uhlíkové vlákno) poskytuje výsledek s velkou výdrží a lehčí hmotností.

Uhlíková vlákna jsou položena na desku o 45 ° a -45 °, aby se vyhnulo položení 0 ° - pro zachování flexu boardu. Diky tomu se dosáhlo vyššího mechanického výkonu. Tato konstrukce zlepšuje poměr hmotnosti / odolnosti u modelů Carbon Series, které patří mezi nejlehčí a nejlepší desky na trhu.

 

DECK STRINGERS
 

Jako se rozvíjí strapless disciplína, tak se začínají klást větší požadavky na odolnost desky-

S vyššími skoky a tvrdšími přistáními jsou nárazy aplikované na desky přesunuty směrem ke koncům prkna díky výztuze na bocích prkna Tyto příčníky nejsou plné hloubky, aby byl zachován flex a dobrý pocit z desky.

 

RTM TECHNOLOGIE
Tento proces využívá uzavřenou formu k výrobě přesných kompozitních součástí.

Pryskyřice se vstřikuje do formy poté, co je uzavřena, přičemž suché vlákno bylo předtím umístěno uvnitř. Uzavřená vstřikovací forma umožňuje skvělou přesnost tvaru a použitá epoxidová pryskyřice činí ploutve silnější a citlivější, čímž poskytuje ostřejší pocit na vodě.

 

3D view