Slice Flex 2019

SLICE je navržen pro nejlepoší freestyle ridery! Je zároveň jednoduchý a inutitivní, ale také se chová skvěle i na vlnách. Stojí venku z davu většiny tvarů kompaktních boardů, Slice je připravený tě odfoknout, díky své univerzálnosti a jednoduchosti.  

  • Strapless Freestyle zbraň
  • Brzký skluz a vynikající pop
  • Ovladatelný během air triků
  • Fantastický na vlnách
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Skladem Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–30 % 19 800 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Surf Slice flex 650x650
Akce
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –30 %

Product video

Program

 
 
sliceflex
 

Popis

DESIGN

Deska má rovnější rocker stejně jako tvar prkna, který se zužuje do winger tailu, aby zvýšil svoji schopnost manévrování. Useknutá špička prkna snižuje délku na minimum a vy máte na výběr ze dvou velikostí. 5’3” je perfektní pro ridery přes 75kg, kteří normálně jezdí ekvivalent klasického prkna okolo 5’8”, zatímco 5’1” je ideální pro menší jezdce.

 

Freestyle je hlavně o kontrole pohybu, popu a dopadu:

Objem a tloušťka desky Slice byly ušity na míru pro kiting, aby zajistili co nejvyšší možnou výkonnost tohoto prkna.
Naspodu prkna můžete najít single konkávu s centrálním kanálkem, který byl rozšířen a vede po celé délce prkna, aby zvýšil směrovou stabilitu. 

Hrany byly ponechány tenké, aby šlo lépe hranit, ale také abychom zlepšili pop, což usnadňuje freestyle tricky. Zřetelný výstupek na rocker line v zadní části prkna byl zdůrazněn, pro zvýšení popu prkna.

Špička je trochu vytažena, aby pomohla při přistání, zatímco dlouhý kanál poskytuje stabilitu.Board přináší spoustu rychlosti jak na rovné vodě, tak na triky ale také na vlnách. Rovnější rocker zajišťuje, aby se prkno dostalo přes pěnu do vln, kdežto tenké hrany a protáhlý tail prkna dělá prkno dynamičtější a točivější. 

Thruster fins nabízí maximální univerzálnost v širokém spektru podmínek a zároveň usnadňuje použití desky.


PROGRAM


SLICE je nejvhodnější pro malé a střední vlny a vyniká, když jsou podmínky ONSHORE, a vlny nejsou příliš silné. Zvýšená rychlost nabízená deskou vám umožňuje sjíždět vlnu, aniž byste spoléhali na její sílu.
Pro strapless jízdu kompaktní rozměry umožňují velmi snadné ovládání desky ve vzduchu. Dokonce základní skoky jsou jednodušší, s širokým postojem je pop snadný a odpouštějící deska vám pomůže zlepšit se neuvěřitelně rychle.
Modul SLICE přepne vaši úroveň na režim "rychlý posun"!

SLICE FLEX využívá konstrukci z pěny HD, kde byla zdůrazněna schopnost flexe desky, aby poskytla výjimečný komfort a úžasný pocit ve vlnách. Postavena s HD pěnou různých hustot společně se skelnými vlákny a epoxidovou pryskyřicí, tato konstrukce také obsahuje výztuhy pro větší trvanlivost. Komfort při jízdě dále zvyšují tlumiče nárazů a full pad podložka. Dodává se se sadou F-ONE FLOW RTM finek.

 

3D view