Signature Flex

  • 100% surfing tvar
  • Velmi univerzální pro všechny druhy vln
  • Neuvěřitelně vyvážené a intuitivní
  • Skutečná carvingová mašina
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–30 % 19 900 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Surf signature flex 650x650
Akce
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –30 %

Product video

Program

 
signature flex
 

Popis

Desky SIGNATURE byly navrženy pro čisté surfování a vychází z dlouhého vývoje kite surfů. Každý rok upravujeme shape, abychom udělali desku ještě lepší a surfování bylo více přirozené.

Stabilní a lehce zvladatelné, SIGNATURES byly navrženy pro surfování všech typů vln za každých podmínek. Mezi největší výhody patří velmi dobrá vyváženost a intuitivní tvar. Prkna jsou schopné rychlé otáčky stejně jako dlouhého oblouku ve velké rychlosti a to bez námahy. Surfování je skutečně zábava, pokud se můžete soustředit pouze na vlny a ne jak zatočit s vaším prknem...Jenom se podívejte dopředu a deska vás bude následovat.

Dno desky má vytvarovanou jednu konkávu, která vede k zadní části, předtím než u konce zmizí. Rocker je rozdělen na dvě části pro snadné zatáčení, zatímco rychlost zůstává vždy pod kontrolou. Přechod z hrany na hranu je rychlejší než kdy předtím a prkno vstupuje do oblouku  s lehkostí a točivostí díky zakulacenému konci prkna - pin tail.

Díky dvou délkám můžete vybrat dle váhy a typu vln, kterém hodláte řezat. Více kompaktní 5’6 bude mrštnější pro jízdu kratších, přísnějších vln. Delší 5’8 bude jednodušší pro jízdu ve všech podmínkách a umožní vám řezat oblouky radikálněji.

Drážka na dně prkna je silnější a umístěna více dopředu prkna pro prkno více stabilnější a odpouštějící díky podpoře v přední části. Stává se zřetelně tenčí a ostřejší blíže k zadní straně pro bezkonkurenční ovládání.

SIGNATURE je vybaven pěti boxy pro finy, aby jste si mohli zvolit mezi Thruster nebi Quattro. Záleží na vašem stylu nebo na daných podmínkách. Pro více univerzální nastavení doporučujeme Thruster :-)

 

Díky Camel Deck tvaru, se objem prkna maximalizoval ve střední části prkna a ztenčuje se směrem do zadní části, aby zadní noha byla položena co nejníže pro lepší kontrolu.


HD FOAM FLEX COMPOSITE

Naše střední konstrukční úroveň byla postavena na layoutu HD pěnového sendviče, který nabízí o něco více pružnosti pro lepší pocit ve vlnách. Tato verze zahrnuje tlumiče nárazů a full pad pro jedinečný komfort. Deska může být vybavena strapy a našimi novými ploutvemi F-ONE FLOW.

Zavedení této konstrukce znamenalo významnou změnu do sortimentu surfboardů F-ONE a především na naše tři klíčové produkty.

 

 

Aby F-ONE čelil stále větším nárokům jezdců na svých deskách, vytvořila novou pěnovou kompozitní konstrukci s optimalizovaným flexem pro maximální spolehlivost, komfort a manévrovatelnost. Mechanické vlastnosti této konstrukce poskytují lehčí váhu a perfektní pocit surfování.

 

 

HEEL SHOCK ABSORBER
 

Paluba prkna byla snížena o 5mm v nejširší části pod předníma nohama, kde byla přidána EVA pěna pro absorbování nárazů.

 

Tato pěnová vrstva účinně absorbuje všechny nárazy a činí desku ještě odolnější.

 

 

 

3D view