ROCKET SURF

Řada Rocket surf je speciálně navržena pro surfování a nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste ze své folie vytěžili maximum.

 • Speciálně navržené pro surfování
 • Snadný start a vysoký výkon během letu
 • Twin-tracks
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Skladem Zvolte variantu
–17 % 19 990 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2021
rocket surf 13 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –17 %

Program

 

program rocket surf

 

Popis

 

Kratší délka prkna ve vzduchu se přímo projeví v lepší ovladatelnosti a efektivnějším pumpování. Stále však potřebujete dostatečný objem, abyste mohli zdolávat vlny, proto jsme vložili co největší objem pod hrudník, abychom zajistili snadné pádlování a vzlet. Oblý obrys umožňuje rovnoměrné rozložení objemu na velmi kompaktní desce, což přináší stabilitu ve vodě i ve vzduchu.

Díky kompaktnímu tvaru a úzké patce je prkno snadno ovladatelné. Výrazný kick-tail a výrazná dvojitá konkáva zajišťují snadné odlepení, i když se prkno za letu dotkne vody.

Navrhli jsme konkávní palubu, která snižuje těžiště a přibližuje nohy k fólii, to umožňuje lepší kontrolu prkna, jakmile je ve vzduchu.

Rockets jsou postaveny z lehkého a pevného bambusového sendvičového laminátu kolem lehkého EPS jádra, čímž je dosaženo skvělého poměru odolnosti a hmotnosti a skvělého výkonu při jízdě a pumpování po okolí.

Používáme velmi tenké polstrování, abychom maximálně respektovali tvar. Desky se dodávají s tail padem, zatímco přední pad je součástí příslušenství, které lze nasadit nebo nenasadit v závislosti na osobních preferencích.

Všechna prkna jsou vybavena US track systémem, aby se na ně dala umístit jakákoli fólie se 4 šrouby na top plate.

 

 • FULL BAMBOO
   

  Bambusová vlákna jsou velmi odolná a opravdu lehká. Konstrukce FULL BAMBOO využívá přirozených vlastností bambusových dýh umístěných mezi vrstvami skleněných vláken a vytváří pevný, odolný a lehký plášť celé desky (paluby i dna).

  Další vrstva bambusu (DOUBLE BAMBOO DECK) je umístěna v oblasti postavení, aby byla paluba ještě odolnější vůči místním pekelným tlakům a nárazům. Výsledkem je lehké, pevné a citlivé prkno, které si můžete užívat session za session.

 • TWIN-TRACKS

  Tento systém se šířkou 90 mm se stává průmyslovým standardem pro foil vybavení...

   

   

 
Zpět do obchodu