ROCKET AIR Sup

Nafukovací desky ROCKET AIR jsou ideální pro snadné začátky pro start se surf foilem. Nafukovací desky nabízejí velký výtlak a všestrannost.

  • Snadno se skladuje a převáží, když je vypuštěn
  • Dropstitch technologie je lehká a tuhá
  • Větší výtlak umožňuje snadné rozjezdy
  • Odolný a bezpečný materiál je vhodný třeba i na lodi

 

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Skladem Zvolte variantu
17 990 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2019
rocket air sup76
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Program

 
rocket ait program
 

Popis

 
Díky lehké konstrukci nabízí ROCKET AIR SUP snadný a dostupný SUP nejen pro foil. Jsou vyvíjeny podle stejných rozměrů a obrysů jako pevné desky, poloha pro foil je stejná pro perfektní vyvážení.

6'11 je nejkompaktnější tvar,  při surf-foilu umožňuje nejlepší manévrovatelnost. Je určen pouze pro foil a je vybaven tuttle boxem a také palubní podložku.

7'6 nabízí více univerzální alternativu s velkým foil potenciálem a možností použít desku samotnou. Je vybaven Tuttle box, 3 fins set a kompletní palubní podložkou.

7´11 je náš známý švýcarský nůž, umožňuje supfoil, windfoil, windsurf a sup. Je to také skvělá deska pro děti! Je vybaven  Tuttle boxem, 3 fin set, kompletní podložkou na palubě a základnou pro windsurf plachtu. Tvar desky je založen na našem modelu Papenoo a chová se jako skutečný surf ve vlnách.

Kromě toho, že je ROCKET AIR SUP postaven z nejkvalitnějšího materiálu na dropstich a má skvělé vlastnosti, lze jej uložit do malého obalu, který snadno přinese vaše další dobrodružství.

 

 

dropstich
 
 
DROP STITCH

Neuvěřitelná technologie vyvinutá původně pro nafukovací záchranná letadla! Později byl používán výrobci nafukovacích člunů a kánoí. Skládá se z vertikálního stehu mezi palubou a trupem, který je udržuje paralelní a extrémně tuhý. To umožňuje nahuštění desek až na 21 PSI.