ROCKET AIR Sup 2020

Řada Rocket Air je řada nafukovacích desek určených pro Foil sporty: Surf foil, SUP foil, Wing foil, Wind foil a dokonce i Kite-foil.

  • Snadné skladování a přenášení
  • Vyvážené a lehké pro létání
  • Vynikající a extra tuhý Dropstitch materiál
  • Vhodný třeba na loď

 

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
18 900 Kč 18 900 Kč 20 800 Kč 21 600 Kč od 18 900 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2020
ROCKET AIR Sup 2020 (velikost 7'11)
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Program

 
rocket ait program
 

Popis

Začíná na 4'6 (55l) a jde až na 7´11 (185l.). Řada zahrnuje desky pro všechny sporty a všechny typy jezdců. Jsou vyvíjeny podle stejných rozměrů a obrysů jako tuhé desky, nabízejí skvělou stabilitu a extra objemem, který přináší nafukovací technologie. Poloha fólie je také totožná s pevnými deskami a poskytuje stejnou dokonalou rovnováhu pro vzlet i za letu.

7´6 a 7´11 jsou něco jako švýcarský nožík, připravené pro nejrůznější zábavu: SUP foil, Wing, Windfoil. Mohou být také použity k zábavu nebo pádlování bez foilu. 7´11 obsahuje 2x US box, kde lze připojit další ploutve. V této konfiguraci se stává nejlepší platformou, která se naučí, jak se ovládat Swing (naše ruční křídlo), ideální mezi krok před hydrofoilem ;-)

Desky Rocket Air jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dropstitch s tavenou skořepinou s dvojitou vrstvou a specifickým vzorem dropstitch, který přináší extra tuhost, která je nezbytná pro správné ovládání desky při foilingu. Hmotnost desky je neuvěřitelně lehká, což usnadňuje manipulaci a spoustu zábavy i pro pokročilé jezdce.

A hlavně mohou být všechny Rocket Air desky zabaleny v malém batohu, který lze snadno přivézt k dalšímu dobrodružství.

 

 

dropstich
 
 
DROP STITCH

Neuvěřitelná technologie vyvinutá původně pro nafukovací záchranná letadla! Později byl používán výrobci nafukovacích člunů a kánoí. Skládá se z vertikálního stehu mezi palubou a trupem, který je udržuje paralelní a extrémně tuhý. To umožňuje nahuštění desek až na 21 PSI.