Mitu Pro Flex 2019

Mitu board není jenom ikona, nebo nejprodávanější board. MITU PRO MODEL je první vlastní model Mitu MONTEIRO’s a to může znamenat pouze jednu věc: deska se pevně drží na vrcholu kite surfingu rok co rok, stejně jako muž, který za ní stojí.

  • 100% navržena  pro strapless jízdu
  • Vynikající na vlnách, ale také pro freestyle
  • Intuitivní a hravá ve všech podmínkách
  • K dispozici pro každého! (3 typy konstrukce x 5 velikostí = 15 desek na výběr!)
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
28 450 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Surf Mitu Pro flex 650x650
Tip
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Product video

Program

 

flex

 

 

Popis

 

Mitu je velmi pečlivý a ostražitý, pokud jde o jeho Pro Model. V jeho testování není nic opomenuto. Jeho přístup je poháněn velkou zvědavostí a velmi jemnou analýzou toho, jak deska funguje. Naprosto soustředěný investuje všechny své zkušenosti do testů. Offshore, side-off, onshore, Ponta Preta, Kite-beach, surfování, skákání, musí deska odškrtnout všechny políčka, aby se jednalo o all-in-one mašinu.

S kompaktním návrhem zůstává hluboký konkávní vzorek DNA modelu MITU PRO MODEL, který je známý pro jeho snadnou jízdu, ostré zrychlení a velkou směrovou stabilitu. V dolní části je umístěn kanál na přední straně desky, který vám pomáhá při přistávání finama napřed.

Manévrovatelnost je opravdu působivá a využívá rafinovaný rocker ve svůj prospěch. Cestou zpět po dně desky, konkáva postupně klesá směrem k zadní části, což přispívá k tomu, že zatáčení je hladké a bez námahy.

V kombinaci s některými tenkými kolejnicemi na zadní straně zůstává fish tail (výřez na konci prkna ve tvaru rybího ocasu) nejlepším kompromisem mezi skluzem, stabilitou, mánévrování a popem.

Řada obsahuje 5 velikostí od 5'2 do 5'10, přičemž menší mají větší zaměření na manévrovatelnost a kontrolu rychlosti, zatímco největší velikosti mají trochu větší důraz na včasný skluz a celkovou stabilitu. Všechny velikosti sdílejí obrys, aby co nejvíce využily energie vlny.

MITU PRO FLEX využívá konstrukci HD pěny, kde je zdůrazněna flexe desky, aby poskytla vynikající komfort a úžasný pocit ve vlnách. Postavena s HD pěnou různých hustot společně se skelnými vlákny a epoxidovou pryskyřicí, tato konstrukce také obsahuje výztuhy pro větší trvanlivost. Komfort při jízdě dále zvyšují tlumiče nárazů a plná podložka. MITU PRO FLEX má inserty pro případnou montáž poutek. Přicházejí s thruster fin setup a sadou F-ONE FlOW RTM.

 

3D view