Mitu Pro Carbon Series 2020

Mitu board není jenom ikona, nebo nejprodávanější board. MITU PRO MODEL je první vlastní model Mitu MONTEIRO’s a to může znamenat pouze jednu věc: deska se pevně drží na vrcholu kite surfingu rok co rok, stejně jako muž, který za ní stojí.

  • 100% navržena  pro strapless jízdu
  • Vynikající na vlnách, ale také pro freestyle
  • Intuitivní a hravá ve všech podmínkách
  • K dispozici pro každého! (3 typy konstrukce x 5 velikostí = 15 desek na výběr!)
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Skladem Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–15 % 29 670 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
MITU PRO Carbon 2020 52 650x650
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –15 %

Product video

Program

 

carbon

 

 

Popis

 

Mitu je velmi pečlivý a ostražitý, pokud jde o jeho Pro Model. V jeho testování není nic opomenuto. Jeho přístup je poháněn velkou zvědavostí a velmi jemnou analýzou toho, jak deska funguje. Naprosto soustředěný investuje všechny své zkušenosti do testů. Offshore, side-off, onshore, Ponta Preta, Kite-beach, surfování, skákání... Deska musí splnit všechny políčka testu, aby se jednalo o all-in-one mašinu.

S kompaktním návrhem zůstává hluboký konkávní vzorek DNA modelu MITU PRO MODEL, který je známý pro jeho snadnou jízdu, ostré zrychlení a velkou směrovou stabilitu. V dolní části je umístěn kanál na přední straně desky, který vám pomáhá při přistávání finama napřed.

Manévrovatelnost je opravdu působivá a využívá rafinovaný rocker ve svůj prospěch. Cestou zpět po dně desky, konkáva postupně klesá směrem k zadní části, což přispívá k tomu, že zatáčení je hladké a bez námahy.

V kombinaci s některými tenkými kolejnicemi na zadní straně zůstává fish tail (výřez na konci prkna ve tvaru rybího ocasu) nejlepším kompromisem mezi skluzem, stabilitou, mánévrování a popem.

Řada obsahuje 5 velikostí od 5'2 do 5'10, přičemž menší mají větší zaměření na manévrovatelnost a kontrolu rychlosti, zatímco největší velikosti mají trochu větší důraz na včasný skluz a celkovou stabilitu. Všechny velikosti sdílejí obrys, aby co nejvíce využily energie vlny.

MITU PRO CARBON využívá konstrukci z HD pěny a carbonu, kde použití uhlíkových vláken umožňuje lehčí konstrukci, a tím i lehčí desku, která vám umožní posunout vaši strapless jízdu na další level. Míchání HD pěny s 45 ° biaxiálními uhlíkovými vlákny a některými nosníky pro dlouhou životnost jsme navrhli desku, která uspokojí i ty nejnáročnější jezdce.

Vybavený třemi Future boxy, do kterých dostanete v balení sadu F-ONE FLOW RTM. Využitím své nízké hmotnosti v kombinaci s vyladěným tvarem je model Mitu Pro pravděpodobně bezkonkurenční strapless surf.

 
 
HD FOAM CARBON COMPOSITE
 

Tato sandwich konstrukce (pěna s vysokou hustotou + sklolaminát + uhlíkové vlákno) poskytuje výsledek s velkou výdrží a lehčí hmotností.

Uhlíková vlákna jsou položena na desku o 45 ° a -45 °, aby se vyhnulo položení 0 ° - pro zachování flexu boardu. Diky tomu se dosáhlo vyššího mechanického výkonu. Tato konstrukce zlepšuje poměr hmotnosti / odolnosti u modelů Carbon Series, které patří mezi nejlehčí a nejlepší desky na trhu.

 

DECK STRINGERS
 

Jako se rozvíjí strapless disciplína, tak se začínají klást větší požadavky na odolnost desky-

S vyššími skoky a tvrdšími přistáními jsou nárazy aplikované na desky přesunuty směrem ke koncům prkna díky výztuze na bocích prkna Tyto příčníky nejsou plné hloubky, aby byl zachován flex a dobrý pocit z desky.

 

RTM TECHNOLOGIE


Tento proces využívá uzavřenou formu k výrobě přesných kompozitních součástí.

Pryskyřice se vstřikuje do formy poté, co je uzavřena, přičemž suché vlákno bylo předtím umístěno uvnitř. Uzavřená vstřikovací forma umožňuje skvělou přesnost tvaru a použitá epoxidová pryskyřice činí ploutve silnější a citlivější, čímž poskytuje ostřejší pocit na vodě.

 

3D view