Mitu Pro Bamboo 2020

Mitu board není jenom ikona, nebo nejprodávanější board. MITU PRO MODEL je první vlastní model Mitu MONTEIRO’s a to může znamenat pouze jednu věc: deska se pevně drží na vrcholu kite surfingu rok co rok, stejně jako muž, který za ní stojí.

 

  • Vynikající ve vlnách a freestyle
  • Intuitivní a hravé za všech podmínek
  • K dispozici PRO každého! (3 konstrukční normy x 5 velikostí = 15 desek z čeho vybírat!)
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
22 900 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
MITU PRO BAMBOO 2020 56 650x650
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

Program

mitu bammboo program

 

 

Popis

Mitu je velmi pečlivý a ostražitý, pokud jde o jeho Pro Model. V jeho testování není nic opomenuto. Jeho přístup je poháněn velkou zvědavostí a velmi jemnou analýzou toho, jak deska funguje. Naprosto soustředěný investuje všechny své zkušenosti do testů. Offshore, side-off, onshore, Ponta Preta, Kite-beach, surfování, skákání... Deska musí splnit všechny políčka testu, aby se jednalo o all-in-one mašinu.

 

MITU PRO BAMBOO je k dispozici v 5 velikostech od 5'2 do 5'10 a využívá naši kompletní bambusovou konstrukci k tomu, aby nabídl fantastický tvar Mitu v jednoduchém balení, využívající vynikající vlastnosti přírodního bambusu pro lehkou, pohotovou a odolnou desku .

S kompaktním návrhem zůstává hluboký konkávní vzorek DNA modelu MITU PRO MODEL, který je známý pro jeho snadnou jízdu, ostré zrychlení a velkou směrovou stabilitu. V dolní části je umístěn kanál na přední straně desky, který vám pomáhá při přistávání finama napřed.

Manévrovatelnost je opravdu působivá a využívá rafinovaný rocker ve svůj prospěch. Cestou zpět po dně desky, konkáva postupně klesá směrem k zadní části, což přispívá k tomu, že zatáčení je hladké a bez námahy.

V kombinaci s některými tenkými kolejnicemi na zadní straně zůstává fish tail (výřez na konci prkna ve tvaru rybího ocasu) nejlepším kompromisem mezi skluzem, stabilitou, mánévrování a popem.

 

Mneší velikosti mají větší zaměření na manévrovatelnost a kontrolu rychlosti, zatímco největší velikosti mají trochu větší důraz na včasný skluz a celkovou stabilitu. Všechny velikosti sdílejí obrys, aby co nejvíce využily energie vlny.

Desky jsou postaveny na  bambusové vrstvě na spodní straně a dvěma na palubě. Desky jsou neuvěřitelně odolné a zůstávají lehké.

MITU PRO BAMBOO je vybaven koncovkou, několika inserty pro strapy a třemi boxy na futures fins.

 

Sada MITU PRO BAMBOO je dodávána se thruster fin set.

 

K desce je možné dokoupit přední pad, pro ty co neradi voskují.

 

 

3D view