Mitu ESL

Mitu board není jenom ikona, nebo nejprodávanější board. MITU PRO MODEL je první vlastní model Mitu MONTEIRO’s a to může znamenat pouze jednu věc: deska se pevně drží rok co rok na vrcholu kite surfingu, stejně jako muž za ní.

  • 100% navržena  pro strapless jízdu
  • Vynikající na vlnách, ale také pro freestyle
  • Intuitivní a hravá ve všech podmínkách
  • K dispozici pro každého! (3 typy konstrukce x 5 velikostí = 15 desek na výběr!)
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–30 % 13 900 Kč 13 900 Kč 13 900 Kč 15 000 Kč 15 000 Kč od 13 900 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
mitu esl 4 650x650
Akce Tip
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –30 %

Product video

 

Program

 

mitu esl

 

 

Popis

 

Mitu je velmi pečlivý a ostražitý, pokud jde o jeho Pro Model. V jeho testování není nic opomenuto. Jeho přístup je poháněn velkou zvědavostí a velmi jemnou analýzou toho, jak deska funguje. Naprosto soustředěný investuje všechny své zkušenosti do testů. Offshore, side-off, onshore, Ponta Preta, Kite-beach, surfování, skákání, musí deska odškrtnout všechny políčka, aby se jednalo o all-in-one mašinu.

S kompaktním návrhem zůstává hluboký konkávní vzorek DNA modelu MITU PRO MODEL, který je známý pro jeho snadnou jízdu, ostré zrychlení a velkou směrovou stabilitu. V dolní části je umístěn kanál na přední straně desky, který vám pomáhá při přistávání finama napřed.

Manévrovatelnost je opravdu působivá a využívá rafinovaný rocker ve svůj prospěch. Cestou zpět po dně desky, konkáva postupně klesá směrem k zadní části, což přispívá k tomu, že zatáčení je hladké a bez námahy.

V kombinaci s některými tenkými kolejnicemi na zadní straně zůstává fish tail (výřez na konci prkna ve tvaru rybího ocasu) nejlepším kompromisem mezi skluzem, stabilitou, mánévrování a popem.

Řada obsahuje 5 velikostí od 5'2 do 5'10, přičemž menší mají větší zaměření na manévrovatelnost a kontrolu rychlosti, zatímco největší velikosti mají trochu větší důraz na včasný skluz a celkovou stabilitu. Všechny velikosti sdílejí obrys, aby co nejvíce využily energie vlny.

Řada MITU ESL využívá konstrukci z bambusu a nabízí úžasný tvar Mitu v jednoduchém balení s vynikajícími vlastnostmi. Postavené s dvojitou vrstvou bambusu na horní části desky pro odolnost. Board je dodáván s padem na zadní části prkna pro originální pocit surf prkna. Vybaven inserty pro strapy a se třemi kastlíky pro finy. MITU ESL je dodávána se sadou thruster fins a je možnost přidat volitelnou přední pad podložku.

 

 

FULL BAMBOO

Bambusové vlákna jsou vysoce odolné a opravdu lehké. Konstrukce FULL BAMBOO využívá přirozené vlastnosti bambusových dýh umístěných mezi vrstvami skelných vláken a vytváří tak silnou, trvanlivou, lehkou skořápku pro celou desku (palubu i dno)

DOUBLE BAMBOO DECK

Extra vrstva bambusu (DOUBLE BAMBOO DECK) se nachází v oblasti postojů, aby se paluba stala ještě odolnější vůči tvrdým nárazům a klepnutím. To vede k lehkým, silným a citlivým boardům, které si můžete dlouho užívat.

 

3D view